Aktualności

19.06.2017

Miło nam poinformować, że biurko młodzieżowe Pink Desk zostało wybrane przez zespół niezależnych ekspertów i otrzymało nominację do tegorocznej edycji  konkursu Dobry Wzór 2017!

Dobry Wzór jest konkursem na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi dostępne na polskim rynku oraz pierwszą w Polsce nagrodą za design, przyznawaną od 1993 roku. Konkurs ten wspierają najważniejsze instytucje publiczne w kraju oraz ogólnopolskie, branżowe i masowe media. Patronat Honorowy i nagrodę specjalną Wzór Roku przyznaje co roku Minister Rozwoju.

 

DOBRY_WZOR_nominacja_Pin_Desk_2017

TOBO_Pin_Desk_nominacja_Dobry_Wzor-2017


14.06.2017

Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa, iż jesteśmy jedyną firmą na Podlasiu wyróżnioną tytułem Platynowego Partnera Grupy Nowy Styl. Tylko 10 firm w Polsce może pochwalić się tym tutułem. Platynowy Partner przyznawany jest za wysoką jakość obsługi i wyniki sprzedaży produktów Grupy Nowy Styl.

Galeria zdjęć

 


12.06.2017

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z naszych ostatnich realizacji. Tym razem meble produkcji TOBO możecie znaleźć w znanych większości białostoczan lokalach baru i piwiarni Podlasie przy rynku Kościuszki w Białymstoku.

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć


Jakość
Promocje
Dystrybucja