Jakość

iso_tobo

Z radością informujemy, iż od 4.10.2013 r. jesteśmy dumnym posiadaczem Certyfikatu zaświadczającego, że system zarządzania w naszej firmie spełnia wymagania normy:

PN-EN ISO 9001:2009

PN-EN ISO 14001:2005

W zakresie: projektowania, produkcji, dystrybucji, montażu mebli w tym mebli biurowych, hotelowych i laboratoryjnych oraz kompleksowego serwisu posprzedażowego.

Jesteśmy jedyną firmą na Podlasiu zajmującą się produkcją i sprzedażą mebli z płyty, która może pochwalić się tego rodzaju Certyfikatem!

 

W dniu 17.06.2013 rozpoczęliśmy procedurę uporządkowania systemu jakości w naszej firmie, czego wyrazem jest podpisana przez właścicieli polityka jakości. Prace trwają pełną parą. Zmiany wkrótce…

System mebli gabinetowych i biurowych produkowanych przez firmę TOBO dzięki dużej różnorodności elementów i kształtów brył w sposób ergonomiczny może wypełnić każde wnętrze. Jesteśmy świadomi tego, że komfort pracy przekłada się na jej jakość. Dlatego meble produkowane przez nas to wygoda i funkcjonalność w jednym.Od biura typu ,,open space” poprzez stanowiska recepcyjne do nowoczesnego gabinetu z niepowtarzalnym klimatem. Uniwersalny charakter systemów osiągnięto dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom. Szeroka gama kolorystyczna oraz nowatorskie połączenie płyty z błyszczącym laminatem dają możliwość na stworzenie niepowtarzalnego, indywidualnego miejsca pracy. Zestawienie faktur powierzchni, połysku z matem sprawia, że wnętrza nabierają własnego światła i klimatu. Meble naszej produkcji zyskały uznanie wśród firm i instytucji regionu Podlasia. Cieszą się również dużą renomą na rynku krajowym, przynosząc chlubę naszemu regionowi. Odzwierciedleniem tego są wyróżnienia przyznawane naszym wyrobom.

Meble biurowe HEBE zajęły III miejsce w RANKINGU ZŁOTE ŻUBRY KURIERA PORANNEGO. 

Meble gabinetowe TIRION otrzymały wyróżnienie w konkursie PRODUKT ROKU 2011 organizowanym przez Meble Plus.

Wysoką jakość naszych mebli pracowniczych Hebe, Noter, Stołów Konferencyjnych oraz mebli gabinetowych Tirion i Snabb potwierdzają Atesty Zgodności Wyrobu z Wymaganiami Bezpieczeństwa, Wytrzymałości i Trwałości.

Gabinet TIRION i HEBE zostały odznaczone Medalem Europejskim. Medalem wyróżniane są produkty, które spełniają standardy europejskie.

Meble pracownicze NOTER otrzymały wyróżnienie w konkursie PRODUKT ROKU 2014 organizowanym przez Meble Plus.

Pliki do pobrania

Galeria zdjęć

 

 

Jakość
Promocje
Dystrybucja