Newsroom

Newsroom
Nowa kolekcja mebli „4Senior" dedykowana seniorom

Nowa kolekcja mebli „4Senior" dedykowana seniorom

ue 4senior.jpg

W ciągu najbliższych 20 lat ilościowy udział osób starszych, w ogóle społeczeństwa, zwiększy się o ok. 20%. Ta znacząca zmiana proporcji była inspiracją do stworzenia kolekcji dedykowanej seniorom. Innowacyjne, niestygmatyzujące meble „4Senior” to unikatowy na rynku projekt, doskonale odpowiadający na problem starzenia się społeczeństwa, szczególnie widoczny w krajach wysoko rozwiniętych. Nowy, prozdrowotny zestaw jest idealnym rozwiązaniem dla osób starszych i schorowanych. Zarówno całą kolekcję „4Senior”, jak i poszczególne bryły, zaprojektowano z ogromną dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy detal. Dzięki temu będzie doskonałym wyposażeniem nie tylko prywatnych mieszkań, ale również specjalistycznych domów opieki.

Projekt powstał w ramach działania nr POPW.01.04.00-20-0023/18 pn. „Wzrost pozycji konkurencyjnej TOBO Datczuk Spółka Jawna dzięki wdrożeniu zaleceń Strategii Wzorniczej”, objęty umową o dofinansowanie nr POPW.01.04.00-20-0023/18-00 z dnia 05.06.2019 r. w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa I Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, Działanie 1.4 Wzór na konkurencje II Etap.

Aby poznać więcej szczegółów dotyczących naszej oferty skontaktuj się z naszym doradcą.

Beata Mikucka

Doradca Klienta

Beata Mikucka

+48 662 055 425

Firma TOBO jest producentem mebli w kategoriach:

Meble biurowe

Meble domowe

  • Meble RTV: BLOKK
  • Meble młodzieżowe: PIN

Mele hotelowe

Mele kuchenne

Posiadamy największy salon mebli i krzeseł biurowych w Polsce wschodniej. Oferujemy krzesła, fotele obrotowye, sofy oraz meble metalowe polskich i zagranicznych producentów.