Firma

Firma
 

O nas

Firma TOBO sp. z o. o. powstała w 1998 roku. Od tego czasu rozwijamy ją razem z naszym zespołem wykwalifikowanych pracowników.

Każdy sukces jest dla nas bodźcem w kierunku doskonalenia swojej wiedzy oraz umiejętności tworzenia efektywnych rozwiązań przestrzeni do pracy i odpoczynku w domowym zaciszu. Jesteśmy otwarci na wszelkie innowacje i zmiany, które przekładają się na funkcjonalność i nowoczesne wzornictwo produkowanych przez nas systemów meblowych.

Naszą specjalnością jest produkcja mebli

W naszej ofercie znajdą Państwo systemy mebli przeznaczone do biur, gabinetów, recepcji, sal konferencyjnych, hoteli, szkół i przedszkoli, obiektów użyteczności publicznej, mebli domowych. Jesteśmy firmą elastyczną i otwartą na nowe wyzwania. 

Nowoczesny system zarządzania

Systematycznie inwestujemy i doskonalimy park maszynowy. Na bieżąco podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, a nowoczesny system zarządzania dba o efektywność produkcji. Celem naszej pracy jest jakość, solidność i niezawodność produkowanych przez nas mebli.

Przetargi

Bierzemy czynny udział w ogłaszanych przetargach publicznych oraz zapytaniach dotyczących kompleksowego wyposażenia wnętrz. Dzięki temu jesteśmy rozpoznawani nie tylko w regionie Podlasia, ale i w całej Polsce. Dowodem na to są liczne referencje wystawione przez zadowolonych klientów.