Firma

Firma
 

O nas


Firma TOBO sp. z o. o. powstała w 1998 roku. Od tego czasu rozwijamy ją razem z naszym zespołem wykwalifikowanych pracowników. Każdy sukces jest dla nas bodźcem w kierunku doskonalenia swojej wiedzy oraz umiejętności tworzenia efektywnych rozwiązań przestrzeni do pracy i odpoczynku w domowym zaciszu. Jesteśmy otwarci na wszelkie innowacje i zmiany, które przekładają się na funkcjonalność i nowoczesne wzornictwo produkowanych przez nas systemów meblowych. 

Z dumą podkreślamy nasze polskie pochodzenie oraz wartości rodzinne, co przekłada się na naszą pasję do tworzenia wysokiej jakości mebli.Naszą specjalnością jest produkcja mebli

W naszej ofercie znajdą Państwo systemy mebli przeznaczone do biur, gabinetów, recepcji, sal konferencyjnych, hoteli, szkół i przedszkoli, obiektów użyteczności publicznej, mebli domowych. Jesteśmy firmą elastyczną i otwartą na nowe wyzwania. Nasza misja - urządzimy Cię komforTOBO 

Kładziemy duży nacisk na dostarczanie innowacyjnych rozwiązań meblowych, które nie tylko poprawiają jakość życia naszych klientów, ale także wspierają ich zdrowie i komfort w miejscu pracy. Tworzymy prozdrowotne meble zaprojektowane z myślą o prawidłowej postawie kręgosłupa, które mają ergonomiczny design, wspierający prawidłową postawę ciała i jednocześnie redukujący napięcie mięśniowe. 

Nasza misja skupia się na dostarczaniu takich produktów i usług, które spełniają ich potrzeby i oczekiwania.Meblujemy wygodnie

Dostarczamy meble, które zapewniają komfort w miejscu pracy.

Każdy sukces jest dla nas bodźcem do pogłębiania wiedzy i umiejętności w celu tworzenia efektywnych rozwiązań dla przestrzeni pracy i relaksu w domu. Jesteśmy otwarci na wszelkie innowacje i zmiany, które znajdują odzwierciedlenie w funkcjonalności i nowoczesnym designie produkowanych przez nas systemów meblowych.


Nasza wizja

Naszą wizją jest być liderem w branży meblowej w naszym regionie oraz zdobyć uznanie na rynku krajowym i międzynarodowym. Dążymy do tego, aby nasze produkty i usługi były dostępne dla klientów nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Wspieramy naszych klientów od początku do końca, oferując kompleksowe usługi, począwszy od doradztwa i projektowania, aż po dostawę, montaż oraz opiekę gwarancyjną.Atesty i certyfikaty

Nasze meble są nie tylko funkcjonalne i ergonomiczne, ale także bezpieczne w użytkowaniu. Posiadają certyfikaty potwierdzające ich trwałość i zgodność z normami bezpieczeństwa:

  • Atest higieniczny
  • Certyfikat spełnienia wymogów bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości

Dzięki połączeniu doświadczenia i dbałości o każdy szczegół może zagwarantować nie tylko walory estetyczne mebli, ale również ich trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Meble cechuje funkcjonalność, niezawodność i nowoczesny design.

Meble TOBO wykonane są z trójwarstwowej płyty wiórowej wg DIN68765 o gęstości 650-690 kg/m3 wg PN-EN14322 w klasie higieniczności E.1.

Od początku istnienia firmy kładziemy nacisk na wysoką jakość  produkowanych przez nas mebli. Jako jedyna firma na Podlasiu produkujemy  meble z płyt laminowanych i posiadamy certyfikaty ISO 9001 i 14001.


Nagrody

Otrzymaliśmy wiele cennych nagród, a design naszych wyrobów został nagrodzony w wielu konkursach w Polsce. 

Wśród wyróżnień znajdują się: Złoty Medal, Diament Meblarstwa, Dobry Wzór, Must Have czy też tytuł Podlaskiej Marki Roku.Zostaliśmy kilkukrotnie wyróżnieni za nasze osiągnięcia w prestiżowym rankingu Gazele BiznesuJesteśmy laureatem rankingu Miesięcznika ForbesZa nasze osiągnięcia zostaliśmy uhonorowani wieloma innymi nagrodami i wyróżnieniami, które świadczą o wysokiej jakości naszych produktów.


Ekologia

Naszą działalność prowadzimy w oparciu o politykę zrównoważonego rozwoju. Przywiązujemy dużą wagę do środowiska naturalnego i ludzkiego zdrowia. Sfinalizowaliśmy inwestycje w odnawialne źródła energii: Zainstalowaliśmy panele fotowoltaiczne na dachu hal produkcyjnych oraz pompę ciepła. Obie inwestycje przyczyniają się do zmniejszenia śladu ekologicznego firmyPrzetargi

Bierzemy czynny udział w ogłaszanych przetargach publicznych oraz zapytaniach dotyczących kompleksowego wyposażenia wnętrz. Dzięki temu jesteśmy rozpoznawani nie tylko w regionie Podlasia, ale i w całej Polsce. 

Dowodem na to są liczne referencje wystawione przez zadowolonych klientów.