Nowości firmowe

Nowości firmowe

Nowości firmowe

Nowość na rynku meble prozdrowotne h2o

Nowość na rynku meble prozdrowotne h2o

2 stycznia 2018 11:28 / Aktualności, Nowości firmowe

Nowość na rynku już do kupienia - meble h2O to produkt który dba o Twoje zdrowie. Poznaj nasz nowy system mebli Health to Office.

Tobo - Meble prozdrowotne H2O

Health to Office to meble o podwyższonym komforcie, umożliwiające stworzenie uniwersalnego miejsca pracy, zarówno dla osób pełnosprawnych, jak i niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Meble H2O wykonane są z płyty wiórowej z certyfikatem Blue Angel o zminimalizowanej emisji formaldehydu, w standardzie japońskim F****, czyli na poziomie drewna naturalnego. Dodatkowo w systemie zastosowano tkaniny składające się w 100% z wełny naturalnej, która ma zdolności absorpcyjne i neutralizujące formaldehyd z otoczenia.

System bazuje na biurkach na regulowanych stelażach elektrycznych, połączonych z aplikacją komputerową. Blaty biurek oraz uchwyty szaf i pomocników wykonane zostały z antybakteryjnej płyty kompaktowej.

Meble H2O mają być działaniem profilaktycznym wobec problemów zdrowotnych, związanych z nieprawidłową pozycją pracy przy biurku oraz ograniczyć szkodliwe związki występujące w przestrzeni biurowej.

Więcej informacji znajdziecie na stronie systemu H2O.

Projekt powstał w ramach działania nr WND-RPPD. 01.03.00-20-0004/16 pn. Wdrożenie do produkcji mebli prozdrowotnych Health to Office zgodnie z umową nr UDA-RPPD. 01.03.00-20-0004/16-00 zawartą dnia 31 marca 2017 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej I Wzmocnienie potencjału i konkurencyjności gospodarki regionu, Działania 1.3 Wspieranie inwestycji w przedsiębiorstwach.