Aktualności

Aktualności

Aktualności

Relacja z Międzynarodowych Targów Mebli i Oświetlenia w Sztokholmie

Relacja z Międzynarodowych Targów Mebli i Oświetlenia w Sztokholmie

W dniach od 6 do 10 lutego 2018 roku uczestniczyliśmy w międzynarodowych Targach Mebli i Oświetlenia w Sztokholmie. Stockholm Furniture & Light Fair to największe targi branży meblowej w Skandynawii. Co roku imprezę tę odwiedza około 40 tysięcy zwiedzających, a wystawia się prawie 750 firm z branż: meblowych, oświetleniowych i tekstylnych.

TOBO-targi-Sztokholm

Największą popularnością wśród zwiedzających cieszyła się nasza nowość w segmencie mebli biurowych – meble prozdrowotne Health to Office. h2O to meble o podwyższonym komforcie pracy, umożliwiające stworzenie uniwersalnej przestrzeni, zarówno dla osób pełnosprawnych, jak i niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich. Health to Office wyprodukowano z materiałów antybakteryjnych i o zminimalizowanej emisji formaldehydu, co ma przyczynić się do ograniczenia szkodliwych substancji występujących w otoczeniu biurowym, oraz zapobiegać rozprzestrzenianiu się chorób wśród pracowników. System h2O bazuje na biurkach na regulowanych stelażach elektrycznych, połączonych ze specjalną, dedykowaną temu systemowi aplikacją komputerową.

TOBO-targi-Sztokholm

TOBO-targi-Sztokholm

Kolejnym systemem, który zaprezentowaliśmy na Stockholm Furniture & Light Fair był finalista konkursu DOBRY WZÓR 2016 meble gabinetowe SNABB. Uwagę zwiedzających przyciągały detale w postaci frezowanej sklejki i unikatowy stelaż z chromowaną nóżką.

TOBO-targi-Sztokholm

W trakcie trwania targów mieliśmy przyjemność spotkać się z Panem Wiesławem Tarka – Ambasadorem RP w Królestwie Szwecji.

TOBO-targi-Sztokholm

Wiecej informacji na temat naszego nowego systemu mebli prozdrowotnych znajdziecie tutaj.